• Twoje zwycięstwo

  Nic innego nie ma znaczenia. Liczy się tylko wygrana, która daje kopa i pewność siebie. Wszystkie najważniejsze gole, które oglądamy na YouTube setki razy, triumfy, radość, emocje które są niezwykle trudne do opisania – to wszystko jest osiągane ze Uhlsport. Jesteśmy jak narrator w filmie, zawsze w środku akcji.

 • Doświadcz prawdziwej gry

  Najpiękniejszą melodią dla Twoich i naszych uszu jest moment, kiedy piłka z charakterystycznym dźwiękiem wpada do bramki. Kochamy piłkę nożną tak samo jak ten dźwięk, bo bez tej pasji nie byłoby Uhlsport.

 • Doskonałość

  Wierzymy, że eksperymenty prowadzą do największych odkryć. Zawsze testujemy piłki do granic możliwości, bo tak samo będziesz robić na boisku. Sięgamy zarówno po ponad stuletnią tradycję i doświadczenie, jak również po innowacje technologiczne, które wyprzedzają nasze czasy.

 • Jakość, dla Ciebie

  Najlepsze materiały i technologie, które wkładamy do naszych piłek są cały czas udoskonalane, pracujemy nad nimi tak samo jak Ty pracujesz nad swoją techniką. Z zewnątrz wydaje się, że nic się nie zmienia, ale Ty wiesz, że Twoja lewa noga jest mocniejsza, a przeciwnik jest zaskoczony Twoim rozwojem.

 • Rodzina Uhlsport

  Każdy świat ma swoje tradycje, zasady i reguły, które musisz spełniać, żeby przynależeć do danej społeczności. Uhlsport otwiera drzwi do bycia częścią wielkiej piłkarskiej rodziny.

 • Wizja i misja Uhlsport

  Każde nasze działanie ma jeden cel. Abyś nie tylko pasjonował się koszykówką, ale również aktywnie brał w niej udział. Tak jak tysiące innych ludzi na świecie.

  Na drodze do tego celu realizujemy misję popularyzacji sportu.

  1. Edukacja sportowa najmłodszych i nie tylko w zakresie aktywności fizycznej, zwłaszcza piłki nożnej.
  2.   Angażowanie do gry, propagowanie piłki nożnej jako atrakcyjnego sposobu spędzania wolnego czasu.
  3. Motywowanie do przełamywania własnych barier i rozwijanie zarówno sprawności fizycznej i dobrej kondycji, jak również dobrego samopoczucia i cech charakteru, które decydują o sukcesach w życiu i zwycięstwie.